Onze eerst volgende competitiewedstrijd

zondag, 19 september 2021
F.C. Racing Kiel vs S.K. Muggenberg
12:15 | Sint-Bernardsesteenweg 101, Antwerpen

SK Muggenberg05

In 1949 startte SK Muggenberg als "caféploeg" in het Arbeidersverbond, het volgend jaaraangroei met een tweede elftal en succes: kampioen in '50, 7 jaar in de nationale reeks en na de omvorming in de provinciale reeksen, bleven ze hier actief.
Hun thuishaven 't Fortje werd verlaten voor het Ruggeveld, (ondertussen onderdak op Hoogmolen) overgang gevierd met een nieuwe titel en één van vice-kampioen.
Sk Muggenberg kon niet meer akkoord gaan met de toestanden in het Arbeidersverbond en zetten in 1978 de stap naar KKVS.

We blijven de oude principes trouw, een vriendenkring, en recruteren bij de spelers en hun omgeving.

Beker van Antwerpen 2021 - 2022

donderdag, 11 november 2021
S.K. Muggenberg vs OLVAC
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint

Recr. VET. reeks A - Kalender 21-22

zondag, 19 september 2021
F.C. Racing Kiel vs S.K. Muggenberg
12:15 | Sint-Bernardsesteenweg 101, Antwerpen
zondag, 26 september 2021
S.K. Muggenberg vs V.V. O.S.S.M.I.
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint
zondag, 3 oktober 2021
S.V.B. Driehoek vs S.K. Muggenberg
10:00 | Turfaard 5, Brasschaat
zondag, 10 oktober 2021
S.K. Muggenberg vs S.V. Sint-Jozef
14:00 | Lerenveld 35 A (KMO-zone), Lint
zondag, 17 oktober 2021
Alberta FC Schilde vs S.K. Muggenberg
11:30 | Raymond Delbekestraat, Zoersel

Rangschikking

Pos Team Pl Pts W D L
1. S.K. Muggenberg 2 6 2 0 0
2. S.V. Sint-Jozef 2 6 2 0 0
3. F.C. Drakenhof 2 4 1 1 0
4. Familia-Academia 2 3 1 0 1
5. S.D. Andalucia 1 3 1 0 0
6. Alberta FC Schilde 2 3 1 0 1
7. V.V. O.S.S.M.I. 2 3 1 0 1
8. KSK Ekeren Donk 2 3 1 0 1
9. F.C. Dracula 2 3 1 0 1
10. S.C. O.L.V.E. 1 1 0 1 0
11. F.C. Racing Kiel 2 0 0 0 2
12. S.V.B. Driehoek 2 0 0 0 2
13. OLVAC 2 0 0 0 2

Gespeelde wedstrijden S.K. Muggenberg

S.K. Muggenberg 8 : 1 F.C. Dracula
OLVAC 1 : 6 S.K. Muggenberg

Uitslagen recentste wedstrijden

S.V. Sint-Jozef 2 : 1 V.V. O.S.S.M.I.
S.K. Muggenberg 8 : 1 F.C. Dracula
F.C. Drakenhof 6 : 1 OLVAC
Alberta FC Schilde 3 : 0 F.C. Racing Kiel
KSK Ekeren Donk 2 : 5 S.D. Andalucia
S.V.B. Driehoek 1 : 8 Familia-Academia
F.C. Racing Kiel 0 : 3 S.V. Sint-Jozef